ABOUT US

Beginning

Silverstars susikūrė 2019 m. Šios organizacijos pirminiai tikslai buvo dalyvauti 5x5 Mažeikių rajono krepšinio pirmenybėse, o laikui bėgant augti ir galbūt vieną dieną žaisti aukštesniame lygyje.

Laikas bėgo, o Silverstars sukūrė ne vieną įsimintiną akimirką ne tik savo organizacijos nariams, tačiau ir plačiai fanų bazei.

3x3 krepšinis

2021 m. Silverstars startavo Lietuvos 3x3 krepšinio čempionate, kuriame kovojo viena komanda - U17 (2004 m. gimimo) vaikinai. Pirmasis sezonas buvo visai sėkmingas - Simas Stonys, Pijus Daukantas, Elvinas Nabažas ir Eimantas Turauskas tapo Lietuvos 3x3 čempionai, o vėliau pasidabino Umaras-JKL lygos sidabro medaliais U18 amžiaus grupėje.

2022m. vasarą Lietuvos 3x3 čempionate startavo 5 įvairių amžiaus grupių komandos - U11, U15, U17, Mėgėjų ir Mėgėjų B. Mėgėjų B komanda viename iš etapų iškovojo sidabro medalius, Mėgėjų grupėje buvo laimėti du etapai, viename iškovota antroji vieta.

Vieninteliai U15 vaikinai visuose etapuose grįždavo su medaliais - 1 bronzos, 1 sidabro, 2 aukso medaliai. Savo pajėgumą U15 įrodė ir didžiajame finale, kuriame Neilas Vitkauskas, Dominykas Daubaris, Tadas Augustauskas ir Tautvydas Rudys tapo Lietuvos čempionais!

Summer Camp

2020 m. Silverstars pradėjo organizuoti Dienines vasaros krepšinio stovyklas. Kiekvienais metais vaikų skaičius pastebimai didėjo nuo 12 vaikų pirmaisiais metais, iki 30 vaikų 2022 m. Taip pat, kilo ir svečių, kurie pasirodo stovykloje, kokybė. Paskutiniais metais į stovyklą atvyko Renaldas Seibutis, Karolis Tiškevičius bei Gabrielius Maldūnas.

2023 m. stovykla jau vyks Plateliuose, pakeičiant formatą iš dieninės į stacionarią.

Naktinis 3x3 krepšinis

2017 m., kai Silverstars dar neegzistavo mūsų organizacijos nariai pradėjo organizuoti Naktinį 3x3 krepšinio turnyrą. Per penkerius metus šis turnyras išaugo į vieną geriausių sportinių renginių Mažeikių rajone, kuris sutraukia ne vien didelį dalyvių skaičių, tačiau ir daugybę žiūrovų.

Laikroduko čempionatas

2022 m. vasarą buvo vykdomas pirmasis Lietuvoje „Laikroduko“ čempionatas. Turnyro metu, kuriame svarbiausias akcentas - pataikyti tritaškiai, įvyko 10 etapų. Kiekviename etape dalyvavo po 10 dalyvių, o laimėtojas patekdavo į didįjį finalą.

Didžiajame finale susikovė 10 dalyvių - Tautvydas Tupikas, Rokas Smilgys, Paulius Remeika, Eimantas Turauskas, Amandas Mickus, Dominykas Daubaris, Rokas Eglinskis, Gvidas Liutkus, Eitvydas Juodris ir Kipras Vanagas.

Pirmuoju istorijoje „Laikroduko“ čempionu tapo - Amandas Mickus!

5x5 krepšinis

2019 m. Silverstars pradėjo savo kelią 5x5 krepšinyje Mažeikių rajono krepšinio pirmenybėse, tačiau dėl COVID-19 sezonas nebuvo užbaigtas. 2020 m. vasarą Ventos vasaros krepšinio lygoje buvo iškovoti sidabro medaliai.

2020-2021 m. sezonas neįvyko dėl karantino suvaržymų.

2021-2022 m. sezone Silverstars varžėsi Telšių raj. krepšinio pirmenybėse, kuriose iškovojo antrąją vietą.

2022-2023 m. sezone Silverstars varžosi Mažeikių rajono krepšinio pirmenybėse.